Moja lista blogów

wtorek, 6 maja 2014

Dawno mnie tu mie było

Dawno mnie tu nie było z różnych względów m.in. przez zmianę czasu :) przez te długie i jasne dni straciłam całkowicie poczucie czasu :) Nie wszystko co zaplanowałam się udało wykonać ale pomalutku. Od ostatniego posta sporo się wydarzyło. Razem z nieformalną grupą fb Szczecin Szyje obchodziłyśmy pierwszą rocznicę. Co prawda było to 7.04, a jakże miło to wspominam. Zdjęcia pochodzą z bloga Szczecin Szyję, a  tak wyglądały nasze pierwsze urodziny: Zaraz po świętach uszyłam torbę. Mam na razie tylko jedno zdjęcie ponieważ mój synuś szybko porywa mamy komórkę i się bawi.Podczas takich zabaw przestawił aparat i niestety zdjęć na razie nie robi no w sumie robi ale nie tak jak trzeba.


 Więcej o niej w następnym poście ;)

 W grupie Szczecin Szyję  powstała inicjatywa nauki szycia patchworku. Na platformie wspieram.to zbieramy na naukę szycia patchworku. Za zgromadzone środki przeprowadzimy warsztaty i uszyjemy m.in. kołderkę dla Fundacji Zachodniopomorskiego Hospicjum dla Dzieci i Dorosłych ul. Powstańców Wielkopolskich 66/68 w Szczecinie. Bardzo mało czasu pozostało do końca projektu natomiast okazało się wzmianki o szyciu patchworków przez naszą grupę pojawiają się na stronach i w gazetach:
wSzczecinie.pl:
Była pierwsza w Polsce. Do podobnych działań zdążyła już zainspirować 20 innych miast. Grupa Szczecin Szyje promuje i rozwija krawiectwo w Szczecinie
Szczecin.blox.pl - bo Szczecin nie jest wioską z tramwajami :-)
Szczecin Szyje to grupa entuzjastów szycia, dziergania i tworzenia pięknych rzeczy, która powstała w kwietniu 2013 i liczy już ponad 250 pań i panów. Obecnie za pośrednictwem portalu Wspieram.to grupa zbiera pieniądze na prowadzenie warsztatów szycia patchworku, których uczestnicy stworzą wspólnie kołderkę dla hospicjum.
24Kurier.pl:
Chcesz wspomóc ponad dwustu szczecińskich amatorów i zawodowców szycia oraz przyczynić się do zorganizowania warsztatów z krawiectwa patchworkowego? Wesprzyj to.
Oprócz tego apelu internetowego także papierowe wydania m.in:PS. Miłej nocki :)

2 komentarze: